Вентиляція в квартиру

Правильне встановлення вентиляції в квартирі дозволяє забезпечити комфортний мікроклімат, який сприятиме посиленню захисних функцій імунної системи та зменшенню алергічних реакцій і хронічних недуг. З огляду на те, що велику частину часу люди проводять саме вдома, варто встановити якісну систему вентиляції в кожному приміщенні квартири. На ринку чимало пропозицій готових комплексних рішень, тож часто люди вибирають купити вентиляцію для квартири в гіпермаркеті й встановити її самостійно. Однак вентиляція для квартир такого типу здатна лише несуттєво покращити кліматичні умови. Досягти бажаних показників у кожному із приміщень з її допомогою не вдасться. Довірити проєктування та монтаж вентиляції в квартирі краще професіоналам, які врахують всі нюанси та забезпечать комфортні для організму показники повітря в кожному куточку вашого житла.

Встановлення систем вентиляції в квартирі в Києві та області від Ланет КЛІМАТ

Проєктно-монтажна компанія Ланет КЛІМАТ об’єднує досвідчених спеціалістів, які успішно реалізують проєкти різного рівня складності та масштабу. Ланет КЛІМАТ надає офіційну гарантію на виконані роботи, адже в ході монтажних робіт майстри використовують виключно оригінальні комплектуючі, що дозволяє досягти високого рівня надійності та ефективності встановленої системи.

Компанія здійснює монтаж вентиляції в межах Києва та області (Ірпінь, Буча, Бровари, Ворзель, Обухів, Золоче, Вишневе, Чайка, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Бориспіль та інші населені пункти в радіусі +/- 30 км від Києва).

Для отримання консультації та розрахунку вашого проєкту, залиште заявку або зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Менеджер надасть детальну інформацію та узгодить час прибуття майстрів на об’єкт для здійснення замірів та складання проєкту з урахуванням особливостей кожної кімнати. Наші спеціалісти підберуть оптимальне обладнання та виконають професійне встановлення вентиляції в квартирі, що допоможе створити комфортний мікроклімат у вашому житлі.

Потрібна консультація? Зв’яжіться з нашим менеджером, і він допоможе вам з вибором

Система вентиляції для квартири

Для створення комфортного мікроклімату в квартирі природної вентиляції, представленої вікнами та витяжними вертикальними каналами, часто недостатньо. В переважній більшості витяжні канали працюють недостатньо потужно. Більше того, з часом вони можуть засмічуватися або ж у разі неправильного перепланування навіть однієї квартири в будинку взагалі не працювати. Щоб уникнути несподіванок та забезпечити стабільний повітрообмін та здоровий клімат, варто подумати про примусову або ж механічну вентиляцію квартири.

Вентиляція в квартиру буває декількох типів:

  • припливні установки та пристрої;
  • витяжні установки;
  • припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла.

Визначитися з оптимальним типом вентиляції допоможуть кваліфіковані спеціалісти, які здійснюють грамотний розрахунок та підбирають оптимальне обладнання з урахуванням особливостей квартири.

Монтаж вентиляції в квартирі

Система вентиляції в квартиру має бути встановлена таким чином, щоб в житлові кімнати, а також в кухню, туалет та ванну кімнату подавалася та відводилася різна кількість повітря. Правильна вентиляція в квартиру працює таким чином: свіже повітря надходить в житлові кімнати, після чого перетікає в кухню, ванну та санвузол, де й відбувається видалення забрудненого повітря з квартири.

Важливо, щоб в житлову кімнату для кожного мешканця надходило до 25 м3 свіжого повітря на годину й виводилося відповідно не менше 25 м3. Витяжна система в кухні, де найбільше тепло- і вологовиділення від плити, духової шафи та іншої техніки, повинна видаляти до 90 м3 відпрацьованого повітря на годину. У ванній відведення повітря має бути в обсязі не менше 25 м3/год, в той час як у суміщеному санвузлі цей показник повинен сягати 50 м3/год.

Ланет КЛІМАТ пропонує вигідні ціни на вентиляційне обладнання та монтаж вентиляції в квартирі в Києві та області. Спеціалісти Ланет КЛІМАТ розраховують продуктивність вентиляційних систем з урахуванням вимог та особливостей планування вашої квартири, що допомагає гарантовано досягти бажаного результату.