Потрібна консультація? Зв’яжіться з нашим менеджером, і він допоможе вам з вибором

Комфортний мікроклімат в оселі подарує не лише відчуття легкості та затишку, але й відмінне самопочуття. Оптимальні кліматичні показники у приміщенні допоможуть назавжди забути про застійне повітря, підвищену вологості та супутні проблеми й вберегти від хронічних недуг та алергічних реакцій усіх членів родини.

Правильно встановлена кліматична побутова техніка позитивно вплине на психологічний комфорт кожного члена родини та, як наслідок, покращить настрій та працездатність. Варто розуміти, що навіть найкраща кліматична техніка для квартири чи будинку не зможе виконувати свої функції у повному обсязі, якщо встановлення та налаштування не були виконані належним чином. Саме тому важливо ретельно вибирати не лише обладнання, але й компанію, яка надаватиме послуги монтажу.

Якісна кліматична техніка для дому від Ланет КЛІМАТ

Компанія Ланет КЛІМАТ реалізує побутове кліматичне обладнання від провідних світових виробників, які десятиліттями демонструють високі показники якості та надійності своєї продукції. На сайті представлено широкий асортимент кліматичного обладнання для квартир та будинків, зокрема:

  • кондиціонери;
  • вентиляція;
  • зволожувачі;
  • аксесуари та ін.

Компанія стежить за сучасними тенденціями та запитами користувачів, тож регулярно розширює перелік товарів.

Ланет КЛІМАТ не лише реалізує кліматичне обладнання для дому та квартири, але й здійснює професійний монтаж техніки. Компанія об’єднує досвідчених висококваліфікованих фахівців, здатних реалізувати проєкт будь-якого рівня складності якісно та, що не менш важливо, оперативно. В процесі монтажу спеціалісти Ланет КЛІМАТ використовують виключно оригінальні комплектуючі, що дозволяє забезпечити ефективність роботи та збільшити експлуатаційний термін обладнання. Компанія надає офіційну гарантію на виконані роботи.

Купити кліматичне обладнання для квартири та дому можна як в Києві, так і в інших містах України. Ви можете самостійно замовити техніку на сайті або ж залишити заявку. Менеджер зв‘яжеться з вами й відповість на всі ваші запитання, після чого допоможе підібрати оптимальний варіант техніки, який зможе повністю задовольнити ваші потреби.

Проєктно-монтажна компанія Ланет КЛІМАТ здійснює встановлення кліматичних систем в межах Києва та Київської області. Ви можете замовити монтаж у Ворзелі, Бучі, Ірпені, Вишневому, Борисполі та інших населених пунктах в радіусі +/- 30 км від Києва.

Як вибрати кліматичне обладнання для дому

Перш за все, щоб підібрати ідеальний варіант, потрібно врахувати площу та специфіку приміщення, для якого ви купуєте той чи інший пристрій. Після цього можна розпочинати підбір оптимальної моделі. Серед головних характеристик, на які слід звернути увагу:

  • Потужність пристрою. Саме ця характеристика безпосередньо впливає на ефективність роботи техніки. Так, у випадку, якщо продуктивність недостатня для площі вашої оселі, вас чекатиме зниження якості роботи приладу. Якщо ж потужність пристрою буде вищою, ніж потрібно, бажаного ефекту в більшості випадків досягти вдасться, проте надмірних витрат електроенергії не уникнути.
  • Особливості монтажу. Після визначення необхідної потужності важливо вибрати майбутнє розташування приладу. Так, наприклад, для коректної роботи кондиціонера, необхідно встановлювати його з урахуванням розташування меблів, вікон тощо. У протилежному випадку, якщо охолоджене повітря буде направлене в зону сну або відпочинку, застуди домочадців не уникнути. Якщо ж вам потрібен комплекс вентиляції, врахуйте висоту стелі та особливості планування й лише після цього вибирайте оптимальний для вас варіант обладнання.
  • Енергоефективність та зручність управління. Хоч майже всі сучасні прилади й мають високі показники енергоефективності, все ж не завадить їх додатково перевірити перед покупкою пристрою.

Підбір кліматичного обладнання для квартири та дому можна здійснювати самостійно, проте для досягнення максимально якісного результату, все ж варто звернутися за допомогою до спеціалістів. Досвідчені фахівці компанії Ланет КЛІМАТ врахують специфіку приміщення, оперативно розрахують необхідну кількість пристроїв та підберуть оптимальні для вашого проєкту варіанти від перевірених виробників.