Cервісний відділ

Ланет КЛІМАТ надає послуги з комплексного обслуговування систем вентиляції, кондиціювання та опалення різного типу складності: від побутових спліт-систем кондиціонування до промислових централізованих систем вентиляції повітря та технологічних холодильних станцій.

Сервісне обслуговування кліматичного обладнання від Ланет КЛІМАТ

Ми укладаємо договори на обслуговування всіх видів промислового, побутового, комерційного та технологічного обладнання інженерних кліматичних систем на таких об'єктах: торгові та торгово-розважальні центри, офісні приміщення, дата-центри, медичні заклади, виробничі підприємства, теплові пункти та холодильні станції, оздоровчі та спортивні заклади.

Під час укладання договору на обслуговування кліматичного обладнання компанія пропонує такі типи сервісних робіт:

 • разове обслуговування;
 • щоквартальне обслуговування;
 • піврічне обслуговування;
 • обслуговування систем один раз на рік;
 • постійна присутність на об'єкті одного або групи фахівців компанії;
 • обслуговування кліматичного обладнання з цілодобовим чергуванням та/або за терміновим аварійним викликом.

Укладання договору гарантує замовникові:

 • індивідуальний підхід;
 • професійну технічну підтримку;
 • першочергове право на виклик майстра незалежно від завантаженості компанії;
 • постійну особисту знижку на всі види робіт незалежно від сезонності та коливань ринкової вартості;
 • заздалегідь затверджені умови співпраці на найближчий рік або інший вибраний період незалежно від зовнішніх комерційних факторів.

Під час пропрацювання кошторисної вартості робіт замовнику на вибір доступні такі типи знижки, які впливають на фінальну вартість робіт згідно з договором:

 • Особиста знижка. Розмір знижки залежить від періоду співпраці й кількості проведених робіт та досягає 20%.
 • Динамічна знижка. Розмір знижки залежить від кількості обладнання, що входить до загального переліку робіт, та складає 10-30% від вартості.
 • Знижка за умови підписання повноцінного договору. Розмір знижки залежить від умов договору на обслуговування, типів робіт та кількості обслуговуваного обладнання. Знижка є комплексною й сумує в собі дві попередні пропозиції.

Ланет КЛІМАТ пропонує лояльний підхід до умов договору та антикризові пакети, а також додаткові роботи, що не передбачені договором, аварійні виїзди, консультування місцевих представників на об'єкті тощо.

Україна, м. Київ, пр. Перемоги, 89a

Потрібна консультація? Зв’яжіться з нашим менеджером, і він допоможе вам з вибором

Кожен виробник технологічного обладнання та менш складної кліматичної техніки передбачає обов'язкове проведення технічних профілактичних робіт у процесі експлуатації. У протилежному випадку, витрат на ремонт кліматичної техніки не уникнути.

Ключовим завданням сервісної служби є підтримання встановленого обладнання у технічно справному стані. Для цього спеціалісти компанії проводять комплекс необхідних сервісно-технічних заходів, здійснюють постійне діагностування обладнання та перевірку робочих параметрів. В ході сервісного обслуговування кліматичного обладнання фахівці здійснюють очищення фільтрів та інших агрегатів згідно з регламентом, рекомендованим виробником обладнання. Своєчасне проведення обслуговування кліматичного обладнання дозволяє уникнути пошкоджень обладнання та поломки окремих його частин та запобігти аварійним ситуаціям.

Для проведення сервісного обслуговування варто залучити досвідчених профільних спеціалістів. Фахівці Ланет КЛІМАТ здійснюють професійну діагностику, сервісне обслуговування та якісний ремонт кліматичного обладнання з використанням необхідного професійного інструменту та виключно оригінальних комплектувальних елементів.