Гарантія

Ланет КЛІМАТ — проєктно-монтажна компанія в галузі кліматичної техніки побутового та промислового призначення з власним сервісним відділом. Наша компанія виконує роботи під ключ, підбирає, поставляє та встановлює обладнання, надає гарантійне обслуговування та технічне сервісне обслуговування комерційних об'єктів відповідно до умов укладеного з клієнтом договору.

Гарантія надається:

  • на монтажні роботи — 1 рік;
  • на обладнання — на кожен товар індивідуально, згідно з гарантією виробника.

Наша компанія надає офіційну гарантію на товари завдяки прямій співпраці з виробниками.

Що потрібно для повернення товара?
Товар
Чеки і гарантійний талон на товар
Документи, що засвідчують особу
Обмін і повернення товару здійснюється відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» від 12.05.1991 № 1023-XII (Редакція станом на 03.01.2015).

Що робити, якщо не працює пристрій гарантії?

Телефонуйте в наш сервісний відділ, ми проведемо діагностику обладнання та відремонтуємо, а також замінимо товар або повернемо гроші, якщо пристрій зламалося не з вашої вини.

Негарантійні випадки:

  • неправильний монтаж пристрою (не так, як вказано в інструкції);
  • недотримання правил використання;
  • механічні пошкодження;
  • звернення в іншу компанію для ремонту деталей або всього пристрою;
  • ушкодження від стихійного лиха.

Повернення товару

Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів", повернення та обмін можливі протягом 14 днів з моменту покупки. Ви можете повернути або обміняти товар, що не підійшов, якщо упаковка та сам пристрій непошкоджені.

Після перевірки збереження товару ми повернемо його або обміняємо на на будь-який інший з асортименту нашого магазину в межах його вартості.

Ми відповідаємо за якість товару, що реалізовується, ретельно перевіряємо його на складі перед відправкою та разом з обладнанням надаємо необхідну інформацію про нього: інструкцію з експлуатації, технічні характеристики та дані про виробника. Тому. якщо ви скористались службою кур'єрської доставки, рекомендуємо оглянути техніку на наявність механічних пошкоджень ще до монтажу або початку її використання.

Потрібна консультація? Зв’яжіться з нашим менеджером, і він допоможе вам з вибором