Потрібна консультація? Зв’яжіться з нашим менеджером, і він допоможе вам з вибором

Промисловий кондиціонер – необхідний пристрій для нежитлових приміщень площею від 100 квадратних метрів і більше. Його метою є охолодження повітря. Промислові від напівпромислових кондиціонерів відрізняються тим, що найчастіше вони охолоджують будівлі та корпуси, своєю чергою, другі можуть застосовуватися і в котеджах чи просторих квартирах, і для невеликих виробничих приміщень (складів, магазинів тощо).

Види та типи промислових кондиціонерів

Кондиціонери для промислових приміщень існують декількох різновидів:

 • Прецизійні. Завдяки тому, що вони максимально точно контролюють вологість та температуру, їх використовують у приміщеннях з високим тепловиділенням техніки, а також у приміщеннях, для яких встановлені підвищені вимоги до показників температури та вологості повітря.
 • Дахові. Такий вид є моноблоком і є холодильною машиною. Вони монтуються на плоскі дахи. Якщо покрівля під кутом, то для монтажу використовується спеціальне обладнання. Цей кондиціонер не лише регулює температуру, але й виконує вентиляційну функцію. Дахові кондиціонери застосовують у ТРЦ, театрах, концертних залах, багатозальних кінотеатрах та конференц-залах.
 • Центральні. Ці промислові кондиціонери загального призначення дуже функціональні. Вони можуть служити як вентиляційна система, зволожувач, обігрівач та очищувач повітря. Їх принцип дії у тому, що повітря обробляється у центральному модулі. Потім воно розганяється будівлею повітроводами. Буде оптимальним центральний промисловий кондиціонер для цеху, театру, закритого стадіону.
 • Мультизональні. Цей вид встановлюється у будинках з підвищеними вимогами комфорту. Мультизональні кондиціонери являють собою інверторну систему кондиціонування, що складається з одного зовнішнього блоку та декількох внутрішніх блоків. Одна з особливостей такого кондиціонера: кожен внутрішній блок має задані параметри режиму роботи.
 • Чилери та фанкойли. Вони є цілісною системою кліматичного обладнання та здатні охолоджувати величезні за площею будівлі. Система дозволяє регулювати температуру у кожній будівлі. Чилери та фанкойли – одна з найбільш популярних систем кондиціювання.

Характеристики промислових кондиціонерів

Промислові кондиціонери мають такі технічні характеристики:

 • довговічні;
 • мають високу надійність;
 • багатофункціональні – можуть охолоджувати, обігрівати, вентилювати приміщення;
 • створюють оптимальні умови для перебування у всьому будинку;
 • є можливість монтажу зовнішніх блоків у комфортному для цього місці та у суттєвій віддаленості від будівлі;
 • зовнішні блоки кондиціонера відносно компактні.

Розрахунок потужності промислового кондиціонера

Перед тим, як купити промисловий кондиціонер, необхідно визначитись із його потужністю. Її слід вибирати, зважаючи на розмір приміщень, де працюватиме пристрій. До того ж слід зважити на висоту кімнат, параметр освітленості сонячним світлом (інсоляція), кількість людей та побутових приладів.

Дізнатися потрібну потужність кондиціонера в кіловатах можна, скориставшись такою формулою: Q=S×h×q/1000+Q1+Q2, де S – площа кімнат (м²), h – висота приміщень (м), q – параметр інсоляції (для затіненої будівлі q = 30, за середньої освітленості q = 35, для дуже освітлених кімнат q = 40), Q1 – сума теплопритоків від людей (теплоприток від одного дорослого: 0,1 кВт – у стані спокою, 0,2 кВт – під час фізичного навантаження), Q2 – сумарний показник теплопритоків від побутової техніки (0,3 кВт – від ПК, 0,2 кВт – від телевізора).

Ця формула часто дозволяє отримати дуже точний результат, проте є ще декілька параметрів, які впливають на показник. Наприклад, верхній поверх та величезна площа скління. У зв'язку з цим під час вибору пристрою слід звернутися до фахівців.

Ланет КЛІМАТ: продаж промислових кондиціонерів

Купити промислові кондиціонери в Україні можна у Ланет КЛІМАТ. Компанія пропонує величезний вибір моделей та виробників. Фахівці компанії розрахують вам необхідну потужність пристрою з урахуванням усіх параметрів та підберуть оптимальні варіанти. До того ж компанія займається доставкою, монтажем та введенням в експлуатацію. Ланет КЛІМАТ встановлює промислові кондиціонери у Києві та в області (30 км від столиці). Купуючи промислові кондиціонери в Україні в компанії Ланет КЛІМАТ, ви отримуєте лише сертифікований товар. На кожен пристрій іде офіційна гарантія від виробника. Окрім того, ви також можете купити напівпромислові кондиціонери та побутові.