Новини та акції

Скористайтесь послугою сервісного обслуговування обладнання від спеціалістів Ланет КЛІМАТ

Замовляйте комплексне сервісне обслуговування обладнання за договором

Наша проєкто-монтажна компанія відтепер надає також послуги з комплексного обслуговування систем вентиляції, кондиціювання та опалення повітря різного типу складності: від побутових спліт-систем кондиціонування для промислових централізованих систем вентиляції повітря, технологічних холодильних станцій.

Ми надаємо обслуговування за договором для всіх видів промислового, побутового, комерційного та технологічного обладнання інженерних кліматичних систем. З типами сервісних робіт, які доступні для замовлення, можна ознайомитись на сторінці Сервісного відділу.

Чому варто замовити сервісне обслуговування саме у нас? Скориставшись послугами Ланет КЛІМАТ, ви отримаєте такі переваги:

  • індивідуальний підхід до кожного об'єкта;
  • технічну підтримку з боку компанії;
  • першочергове право на виклик майстра, що не буде залежати від завантаженості працівників компанії;
  • постійну особисту знижку (до 20%) на всі види робіт, незалежно від сезонності та змін ринкової вартості;
  • затверджені умови співпраці на прописаний у договорі термін, які не будуть залежати від зовнішніх комерційних факторів.

Компанія Ланет КЛІМАТ допоможе здійснювати ґрунтовне та якісне обслуговування вашої кліматичної техніки, використовуючи професійний досвід та вміння з використанням необхідних профільних інструментів.