Кондиціонери в офіс

Наявність кондиціонера в офісі допомагає підтримувати гарне самопочуття та працездатність співробітників протягом дня. Використання кліматичної техніки в офісі заощадить електроенергію і очистить повітря від різноманітних бактерій. При цьому кондиціонери для офісів повинні бути досить потужними, щоб підтримувати комфортний рівень температури в приміщенні, але досить тихими, щоб не заважати роботі.

Існує хибна думка, що наявність подібного пристрою на робочому місці є причиною простудних захворювань у співробітників. Проте якісна вентиляція навпаки запобігає частим хворобам і сприятливо відображається на здоров'ї колективу.

Встановлення кондиціонера в офіс

Від правильного встановлення кондиціонерів в офіс залежить термін його експлуатації і якість роботи. Офісний кондиціонер варто підключити на етапі ремонтних робіт, так як необхідно вмонтувати труби та встановити зовнішній блок.

Фахівці Ланет КЛІМАТ пропонують професійні послуги з встановлення кондиціонера. Компанія об'єднує найкращих фахівців, використовує тільки оригінальні комплектуючі та надає офіційну гарантію на всі монтажні роботи.

Встановлення кондиціонерів в офіс відбувається в кілька етапів:

 • Виїзд фахівців на об'єкт і забезпечення доступу для монтажних робіт.
 • Прокладка магістралей (фреономагістраль, мережа повітропроводу, дренаж, кабельна комунікація).
 • Монтаж зовнішнього блоку за допомогою спеціальних кронштейнів.
 • Встановлення внутрішнього блоку.
 • Підключення до мережі електроживлення. Для цього попередньо необхідно провести окрему автоматику.
 • Заправка фреоном і перевірка працездатності.

Послуга передбачає доставку і встановлення кондиціонерів наступних типів: касетні, канальні, мульти спліт-системи, мультизональні VRF-системи.

Ціна встановлення кондиціонера формується з урахуванням великої кількості факторів. Зокрема, вартість залежить від необхідної довжини фреонової магістралі, складності монтажу, потужності встановленого пристрою і площі, яку він здатний обслуговувати. Вартість робіт розраховується в індивідуальному порядку з урахуванням особливостей технічного завдання та загального проєкту приміщення. Необхідність використання додаткових матеріалів залежить від довжини магістралей між внутрішнім і зовнішнім блоками, а також складності встановлення. Підведення до електричної мережі організовує замовник (за умови необхідності).

У нас ви можете замовити встановлення кондиціонера в Києві і області (Ірпінь, Буча, Бровари, Ворзель, Обухів, Золоче, Вишневе, Чайка, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Бориспіль в т.ч. інші населені пункти +/- 30 км від Києва) . Наші майстри нададуть детальну консультацію, допоможуть з вибором кліматичного обладнання і приїдуть для здійснення замірів та остаточного розрахунку вартості монтажних робіт.

Термін виконання робіт і доставки устаткування — від 3-х робочих днів з дати замовлення.

Потрібна консультація? Зв’яжіться з нашим менеджером, і він допоможе вам з вибором

Система кондиціонування в офісі

Кліматичне обладнання у робочому приміщенні – необхідний елемент робочого процесу. Згідно санітарних норм, повітря повинне бути відфільтроване та очищене від пилу, а температура - досягати 20-24 градуси за Цельсієм. Вологість повітря – до 60% і в складі не менше 20% кисню. Досягти вищевказаних показників можна тільки за допомогою якісної системи кондиціонування. Тому до вибору кондиціонера для офісного приміщення необхідно поставитися з відповідальністю.

Під час вибору варто звернути увагу на такі показники:

 • Потужність охолодження. Вона розраховується виходячи з розміру приміщення. На 10 квадратних метрів при висоті стелі в 3 метри, необхідний 1 кВт охолоджуючої потужності. Врахуйте, якщо в приміщенні велика область засклення або вікна виходять на південну сторону, потужність кондиціонера варто збільшити на 15-20%.
 • Споживана потужність. Зазвичай вона приблизно в три рази менше потужності охолодження. Її варто врахувати при покупці, так як при перевищенні можливе перевантаження електропроводки.
 • Наявність обігріву. Кондиціонери, які не тільки охолоджують приміщення, зможуть замінити обігрівач до початку опалювального сезону.
 • Рівень шуму. Варто віддати перевагу кондиціонерам, рівень шуму яких становить 35-45 дБ (рівноцінно рівню шуму від звичайної бесіди). Моделі з більш високим рівнем шуму можуть негативно відобразитись на робочому процесі.
 • Наявність вентиляції. Офісний кондиціонер повинен не тільки охолоджувати приміщення, але й змішувати повітряні потоки різної температури.
 • Функціональність. Варто звернути увагу на кондиціонери з наявністю декількох режимів роботи, таймера.

Кондиціонери для офісу

Кондиціонер для офісного приміщення повинен бути практичним, зручним у використанні, надійним і невибагливим до роботи. Рішення купити кондиціонер в офіс має бути зваженим і обдуманим. У ході вибору кондиціонерів для офісу найчастіше віддають перевагу спліт-системам для офісу. Їх можна розділити на декілька типів:

 • Канальні спліт-системи. Зазвичай монтуються за підвісною стелею і не створюють мертвих зон. Такий тип кондиціонерів забезпечує повноцінний доступ свіжого повітря і в окремих випадках дозволяє відмовитися від встановлення окремої системи вентиляції. Внутрішні блоки таких кондиціонерів не порушують гармонію і відмінно вписуються в інтер'єр.
 • Стельовий (касетний) кондиціонер для офісу. Він справляється з охолодженням великих приміщень різної форми. У такому випадку прохолодне повітря рівноцінно розподіляється по всій території, уникаючи попадання повітряного потоку прямо на людей.
 • Підлогово-стельові спліт-системи. Вони підходять для приміщень, де неможливо встановити звичайний настінний кондиціонер і відсутні підвісні стелі. Залежно від типу монтажу, потік повітря спрямовується паралельно стелі або вертикально вгору.
 • Колонні кондиціонери. Це обладнання високої потужності, яке підходить для охолодження декількох приміщень одночасно. Їх варто розміщувати подалі від робочих місць, оскільки повітряні потоки дуже сильні.
 • Мульти-спліт системи. Найкраще підходять для великих офісів. Після встановлення на фасад одного зовнішнього блоку мульти-спліт системи, до неї можна підключити декілька внутрішніх блоків і розподілити по всій території.