Монтаж вентиляції

Встановлення вентиляційного обладнання потребує спеціальних знань та вмінь, використання спеціалізованої техніки тощо, тож аби забезпечити якісну вентиляцію в оселі, краще довірити монтаж досвідченим професіоналам. Навіть незначні помилки, допущені на етапі проєктування та встановлення, здатні призвести до неправильної роботи всієї системи та зниження ефективності в декілька разів.

Монтаж систем вентиляції в Києві та області

Проєктно-монтажна компанія Ланет КЛІМАТ здійснює професійне встановлення вентиляційного обладнання й успішно реалізує проєкти будь-якого рівня складності. Фахівці Ланет КЛІМАТ надають офіційну гарантію на виконані роботи. Для здійснення монтажу майстри використовують виключно оригінальні комплектуючі, адже ефективність та тривалість роботи вентиляційної системи безпосередньо залежить від якості підібраних матеріалів.

Компанія здійснює монтаж вентиляції в межах Києва та області (Ірпінь, Буча, Бровари, Ворзель, Обухів, Золоче, Вишневе, Чайка, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Бориспіль та інші населені пункти в радіусі +/- 30 км від Києва). Щоб отримати консультацію та прорахунок, потрібно зателефонувати за номером, вказаним на сайті. Менеджери нададуть детальну інформацію та допоможуть з вибором якісного обладнання для вентиляції за приємними цінами. Спеціалісти приїдуть для здійснення замірів, після чого складуть для монтажу вентиляції кошторис. Після погодження переліку робіт із замовником майстри оперативно встановлять обладнання для вентиляції.

Ціна монтажу вентиляції в Києві

Вартість монтажу вентиляції залежить від багатьох факторів: об'єму виконаних робіт, складності проєкту тощо. Наші фахівці приїжджають для здійснення необхідних замірів та детального обговорення вашого проєкту, після чого складають для монтажу вентиляції кошторис. Виконання проєкту починається після погодження кошторису з замовником.

Ціна монтажу вентиляційного обладнання — від 700 грн.

У процесі встановлення майстри використовують лише надійні оригінальні комплектуючі, тож будьте впевнені, вентиляційне обладнання у вашому домі працюватиме коректно та ефективно протягом багатьох років. Зателефонуйте, аби отримати детальну інформацію. Наші менеджери нададуть консультацію, запропонують найкращі умови придбання та встановлення кліматичної техніки для вашого дому та допоможуть з вибором оптимального варіанту обладнання.

breef
Щоб розрахувати вартість точніше - заповніть наш бриф

Потрібна консультація? Зв’яжіться з нашим менеджером, і він допоможе вам з вибором

Аби перебування вдома було по-справжньому приємним, важливо подбати не лише про якісне та красиве внутрішнє оздоблення оселі, але й забезпечити комфортний мікроклімат та вентиляцію приміщення. Правильна вентиляція у житлі допоможе уникнути великої кількості небажаних сюрпризів: неприємних запахів, застійного повітря й зайвої вологи, яка згодом перетворюється у грибок та плісняву на нещодавно відремонтованих стінах, а також спричинених цими факторами хронічних недуг і проблем зі здоров’ям членів вашої сім’ї. Уникнути негараздів допоможе професійна система вентиляції, встановивши яку ви продовжите життя оздобленню кімнат, будівельним матеріалам та забезпечите чисте та свіже повітря в домі для себе та близьких.

Встановлення вентиляційного обладнання

Встановлення обладнання для вентиляції під ключ — складний багатоетапний процес, який потребує спеціальних знань та фахової підготовки. Для досягнення бажаного результату необхідно не лише вибрати якісне та надійне обладнання для вентиляції, а й довірити монтаж вентиляції спеціалістам. У випадку неправильного встановлення вентилятора порушується циркуляція повітря й, як наслідок, у приміщеннях виникають додаткові шуми тощо, що суттєво зменшує ефективність роботи обладнання у приміщенні.

Монтаж вентиляції дозволяє вирішити безліч завдань, серед яких:

  • можливість безперешкодного доступу припливного повітря всередину приміщення;
  • очищення повітряних мас, які надходять ззовні приміщення;
  • вилучення з приміщення застійного та уже відпрацьованого повітря;
  • збереження оптимального рівня вологості та температури повітря в приміщенні.

Неможливо обійтися без вентиляторів у санвузлах, ванних кімнатах, а також у закритих приміщеннях з ПВХ-вікнами, де відсутня природна вентиляція. Вентиляційне обладнання буває настінного та стельового типу. За внутрішньою конфігурацією його поділяють на відцентрове та осьове.

Монтаж вентиляційного обладнання складається з таких етапів:

  • Підготовка. Для початку необхідно скласти детальний проєкт з урахуванням інформації щодо розміщення каналів вентиляційних трубопроводів, плану встановлення обладнання, а також щодо всього обладнання та комплектуючих, необхідних для реалізації проєкту. Далі фахівці складають для монтажу вентиляції кошторис. Після погодження проєкту та кошторису з замовником підписується договір, в якому вказані точні терміни виконання перерахованих у документі робіт.
  • Доставка обладнання. Фахівці компанії здійснюють доставку обладнання та необхідних розхідних матеріалів (кріплення, саморізи, кутики, мінеральна вата тощо) на об’єкт.
  • Безпосередній монтаж вентиляції. Зазвичай встановлення здійснюється у кілька етапів. Перш за все, майстри розкладають та з’єднують усі вентиляційні труби, після чого монтують кліматичну техніку. Після завершення монтажу здійснюють підключення до електромережі та вентиляційних труб.
  • Тестування. Після завершення монтажних робіт майстри здійснюють тестування та налаштування всієї системи вентиляції. В разі виявлення навіть незначних недоліків у роботі обладнання фахівці оперативно з’ясовують та усувають причину проблеми.
  • Підписання акту прийому замовником. Після перевірки роботи системи замовник підписує акт прийому й представники компанії передають йому всі необхідні документи (схема проєкту, сертифікати на обладнання тощо).

Компанія Ланет КЛІМАТ пропонує вигідні ціни на вентиляційне обладнання й здійснює монтаж будь-якої складності оперативно та якісно.