Монтаж вентиляції

Щоб забезпечити якісну вентиляцію в будинку, варто довірити будівництво (монтаж) вентиляції досвідченим професіоналам, оскільки цей процес вимагає спеціальних знань та навичок, використання спеціалізованої техніки й т.п. Навіть незначні помилки, допущені на етапі проєктування та встановлення, здатні призвести до неправильної роботи всієї системи та зниження ефективності у декілька разів.

Проєктування систем вентиляції

Якщо ви хочете отримати максимально якісний результат, уникнувши несправностей та інших неприємних сюрпризів, варто замовити проєктування вентиляції у професіоналів. Досвідчені фахівці врахують навіть найменші нюанси та спроєктують систему, яка допоможе забезпечити правильні кліматичні умови в кожному приміщенні, незалежно від його специфіки та призначення.

Монтаж систем вентиляції в Києві та області

Проєктно-монтажна компанія Ланет КЛІМАТ здійснює професійний монтаж та обслуговування систем вентиляції й успішно реалізує проєкти будь-якого рівня складності. Спеціалісти Ланет КЛІМАТ надають офіційну гарантію на виконані роботи. Для здійснення монтажу майстри використовують виключно оригінальні комплектуючі, адже ефективність та тривалість роботи вентиляційної системи безпосередньо залежить від якості підібраних матеріалів.

Фахівці Ланет КЛІМАТ виконують монтаж побутової вентиляції під ключ різних типів якісно та в обумовлений термін. Існує три типи вентиляції, серед яких фахівці допоможуть вибрати оптимальний для вашого приміщення варіант.

Встановлення та монтаж припливної системи вентиляції

Цей тип вентиляції працює за принципом нагнітання підготовленого очищеного повітря, яке пройшло через систему охолодження і нагріву, фільтрації та осушення. Припливна вентиляція дозволяє створити надлишковий тиск у приміщенні, завдяки чому відпрацьоване повітря виводиться через систему пасивної вентиляції.

Встановлення та монтаж витяжної системи вентиляції

Вентиляція цього типу працює за принципом забору відпрацьованого повітря. Ця система навпаки створює знижений тиск, завдяки чому зовнішнє повітря потрапляє в приміщення через відкриті отвори або припливну вентиляцію.

Фахівці рекомендують здійснювати монтаж систем вентиляції повітря припливно-витяжного типу. Ця сучасна система найскладніша, але водночас і найефективніша, оскільки дозволяє повністю контролювати мікроклімат як у всій будівлі, так і в окремих приміщеннях. Монтаж інженерних систем вентиляції такого типу вимагає не лише спеціалізованих умінь та знань, а й професійного обладнання.

Компанія Ланет КЛІМАТ здійснює монтаж вентиляції під ключ різного типу в межах Києва та Київської області (Буча, Ірпінь, Ворзель, Бровари, Золоче, Обухів, Вишневе, Чайка, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Бориспіль та інші населені пункти в радіусі +/- 30 км від Києва). Щоб отримати консультацію та прорахунок, достатньо зателефонувати за номером, вказаним на сайті. Менеджери нададуть детальну інформацію та допоможуть з вибором якісного обладнання для вентиляції за приємними цінами. Фахівці приїдуть для здійснення замірів, після чого складуть для монтажу вентиляції кошторис. Після погодження переліку робіт майстри фірми з монтажу та обслуговування кліматичної техніки Ланет КЛІМАТ оперативно встановлять обладнання для вентиляції.

У процесі встановлення майстри використовують виключно надійні оригінальні комплектуючі, тому будьте певні, вентиляційне обладнання у вашому будинку працюватиме коректно та ефективно протягом багатьох років. Зателефонуйте, щоб отримати детальну інформацію. Наші менеджери проконсультують, запропонують найкращі умови придбання і встановлення кліматичної техніки для вашого будинку та допоможуть з вибором оптимального варіанту обладнання.

breef
Щоб розрахувати вартість точніше - заповніть наш бриф

Потрібна консультація? Зв’яжіться з нашим менеджером, і він допоможе вам з вибором

Щоб перебування в будинку було по-справжньому приємним, важливо подбати не тільки про якісне і красиве внутрішнє оздоблення будинку, але й забезпечити комфортний мікроклімат за допомогою вентиляції приміщення.

Встановлення вентиляції у квартирі

Правильна вентиляція в житлі допоможе уникнути великої кількості небажаних сюрпризів, таких як неприємні запахи, застійне повітря і зайва волога, яка згодом перетворюється на грибок та цвіль на нещодавно відремонтованих стінах, а також спричинені цими факторами хронічні недуги та проблеми зі здоров'ям членів вашої родини. Попередити проблему допоможе професійна система вентиляції, встановивши яку ви продовжите життя оздобленню кімнат та забезпечите чисте і свіже повітря в будинку для себе та близьких. Проєктування і монтаж пластикової вентиляції та будь-якої іншої у квартирі не займе багато часу, проте допоможе зберегти гроші на перероблення свіжого ремонту. Майстри Ланет КЛІМАТ допоможуть підібрати оптимальний варіант обладнання та здійснять його якісне встановлення, що допоможе створити комфортні кліматичні умови у кожній кімнаті вашої квартири.

Монтаж вентиляції у приватному будинку

Встановлення вентиляційного обладнання під ключ у приватному будинку має ряд особливостей і вимагає більше часу, ніж монтаж у квартирі. Це складний багатоетапний процес, який потребує спеціальних знань та професійної підготовки. У випадку, якщо монтаж повітроводів систем вентиляції або встановлення вентиляторів були здійснені неправильно, може порушитись циркуляція повітря і, як наслідок, у приміщеннях виникнуть додаткові шуми та безліч інших проблем, які суттєво зменшать ефективність роботи обладнання у приміщенні.

Встановлення вентиляції дозволяє вирішити безліч завдань, серед яких:

  • можливість безперешкодного доступу припливного повітря до приміщення;
  • очищення повітряних мас, що надходять ззовні приміщення;
  • вилучення з приміщення застійного та вже відпрацьованого повітря;
  • збереження оптимального рівня вологості та температури повітря у приміщенні.

Неможливо обійтися без вентиляторів у санвузлах, ванних кімнатах, а також у закритих приміщеннях з ПВХ-вікнами, де відсутня природна вентиляція. Вентиляційне обладнання буває настінного та стельового типу. За внутрішньою конфігурацією його поділяють на відцентрові та осьові.

Монтаж вентиляційного обладнання складається з таких етапів:

  • Підготовка. Для початку необхідно скласти детальний проєкт з урахуванням інформації щодо розміщення каналів вентиляційних трубопроводів, плану встановлення обладнання, а також щодо всього обладнання та комплектуючих, необхідних для реалізації проєкту. Далі фахівці складають для монтажу вентиляції кошторис. Після погодження проєкту та кошторису з замовником підписується договір, в якому вказані точні терміни виконання перерахованих у документі робіт.
  • Доставка обладнання. Фахівці компанії здійснюють доставку обладнання та необхідних розхідних матеріалів (кріплення, саморізи, кутики, мінеральна вата тощо) на об’єкт.
  • Безпосередній монтаж вентиляції. Зазвичай встановлення здійснюється у кілька етапів. Перш за все, майстри розкладають та з’єднують усі вентиляційні труби, після чого монтують кліматичну техніку. Після завершення монтажу здійснюють підключення до електромережі та вентиляційних труб.
  • Тестування. Після завершення монтажних робіт майстри здійснюють тестування та налаштування всієї системи вентиляції. В разі виявлення навіть незначних недоліків у роботі обладнання фахівці оперативно з’ясовують та усувають причину проблеми.
  • Підписання акту приймання замовником. Після перевірки роботи системи замовник підписує акт приймання й представники компанії передають йому всі необхідні документи (схема проєкту, сертифікати на обладнання тощо).

Компанія Ланет КЛІМАТ пропонує вигідні ціни на вентиляційне обладнання й здійснює монтаж будь-якої складності оперативно та якісно.

Прайс-лист на монтаж вентиляції

Вартість монтажу вентиляції залежить від багатьох факторів: обсягу виконаних робіт, складності проєкту тощо. Наші фахівці приїжджають для здійснення необхідних замірів та детального обговорення проєкту, після чого складають для монтажу вентиляції кошторис. Виконання проєкту починається після погодження кошторису із замовником.

Ціна монтажу вентиляційного обладнання – від 700 грн.