Чистка кондиціонера

Наша компанія пропонує профілактику кондиціонера двох рівнів складності. Для замовлення послуги телефонуйте за вказаними на сайті контактними номерами, наші майстри оперативно виїдуть на об'єкт і якісно виконають всі необхідні роботи з очищення кондиціонера.

Типи складності обслуговування кондиціонерів

1 тип:

 • чистка фільтрів внутрішнього блоку;
 • промивка та чистка зовнішнього блоку від пуху;
 • обробка випарника та піддону внутрішнього блоку антибактеріальними спецзасобами;
 • промивання зливу дренажної системи з використанням спецзасобів.

Вартість послуги — 999 грн.

2 тип:

 • чистка фільтрів внутрішнього блоку;
 • промивка та чистка зовнішнього блоку від пуху;
 • обробка випарника та піддону внутрішнього блоку антибактеріальними спецзасобами;
 • промивання зливу дренажної системи з використанням спецзасобів;
 • додаткова чистка випарника внутрішнього блоку за допомогою парогенератора.

Вартість послуги — 1 099 грн.

3 тип:

 • чистка фільтрів внутрішнього блоку;
 • промивка та чистка зовнішнього блоку від пуху;
 • обробка випарника та піддону внутрішнього блоку антибактеріальними спецзасобами;
 • промивання зливу дренажної системи з використанням спецзасобів;
 • додаткова чистка випарника внутрішнього блоку за допомогою парогенератора;
 • перевірка рівня фреону в системі, за потреби – додавання його до 300 грамів.

Вартість послуги — 1 799 грн.

Ціни вказані для кондиціонерів настінного типу потужністю до 24000BTU

Під час профілактики кондиціонера проводиться:

 • повний або частковий розбір корпусу;
 • очищення та дезінфекція комунікацій і всіх деталей, які входять в перелік послуги;
 • перевірка та чистка дренажного зливу та піддону;
 • перевірка всіх робочих вузлів, герметичності фреонової траси.

Чищення, промивання крильчатки, усунення неприємних запахів від неї — 600 - 1 000 грн.

Усунення потьоків, додаткове прочищення дренажної системи з розбиранням внутрішнього блоку — 200 грн.

Діагностика кондиціонера з виїздом — 399 грн.

Додаткове заправлення фреону понад норми, передбаченої 3 типом — 100 грн/100 грам.

Вихідний, святковий тариф — додатково 100 грн/1 шт.

Виїзд бригади для ремонтних робіт — від 1 500 грн.

Вартість заміського виїзду для надання послуг профілактики або ремонту кондиціонерів — від 1 500 грн незалежно від типу послуг. Якщо сума виконаних робіт перевищує мінімальну вартість виїзду, тарифна сітка складається з стандартної вартості послуг.

У разі замовлення послуг профілактики кондиціонерів у святкові та вихідні дні її вартість змінюється з розрахунку додатково 100 грн за кожен кондиціонер (100 грн/шт).

Після завершення робіт відбувається діагностика кондиціонера у всіх режимах функціонування, за необхідності — дозаправка холодоагентом. Перед початком робіт майстер виконує попередню перевірку кондиціонера, а саме діагностику кондиціонера та огляд його робочих елементів. За необхідності виконання додаткових робіт майстер оголошує їхню вартість, яка оплачується окремо. Кінцева вартість додаткових робіт формується майстром на об'єкті, за потреби підтверджується представником офісу Ланет КЛІМАТ в телефонному режимі.

За умови незгоди замовника сплатити оголошену вартість за озвучену пропозицію майстра, замовник має право відмовитись від послуги. У такому разі виїзд та діагностика коштує 150 грн.

У випадку, якщо майстер відмовляє у послузі з інших технічних причин, вплинути на які проведення вищевказаних дій не зможе, виїзд майстра безкоштовний.

Важливо: чек надається протягом 1-3 робочих днів, а за умови надання послуги в неробочий час, замовник отримає його в електронному вигляді на пошту наступного дня.

breef
Щоб розрахувати вартість точніше - заповніть наш бриф

Потрібна консультація? Зв’яжіться з нашим менеджером, і він допоможе вам з вибором

Чистка та профілактика кондиціонера є не просто вимогою, а й необхідністю, яка забезпечить не тільки здоров'я, а й довготривалу роботу кліматичної техніки. Принцип її роботи полягає у пропуску повітря через фільтри. Спліт-система з неочищеними фільтрами здатна почати роботу у зворотній бік, тобто забруднювати повітря та провокувати проблеми з диханням у жителів. Щоб уникнути подібних ситуацій, рекомендується проводити чистку кондиціонера мінімум двічі: до початку використання та після.

Чистка кондиціонерів

Навіть найбільш надійний і якісний кондиціонер потребує профілактики та регулярного очищення. Варто регулярно очищати кондиціонер, оскільки:

 • Зовнішній блок проганяє забруднене вуличне повітря, що може викликати погіршення роботи техніки, збільшення енергоспоживання і зменшення холодопродуктивності. Особливо ця проблема актуальна для жителів великих міст, як Київ.
 • До складу внутрішнього блоку кондиціонерів входять фільтри, які накопичують на решітках пил. Кілька шарів бруду є серйозною перешкодою для проходження повітряних мас.
 • У режимі охолодження через теплообмінник внутрішнього блоку проходить кімнатне повітря, яке сприяє появі конденсату. Зазвичай, він виводиться через спеціальну дренажну трубку, однак вона може замерзнути. Тоді там починають накопичуватися бактерії та мікроорганізми, небезпечні для людського здоров'я.
 • Сучасні кондиціонери заправляють фреоном. Принцип роботи кондиціонера полягає у тому, що фреон циркулює із зовнішнього блоку до внутрішнього через спеціальні трубки. За рік у зв’язку з цим втрачається близько 10% фреону. Якщо вчасно не виправити проблему, то до кондиціонера потрапить вологе повітря, яке призведе до корозії в компресорі. Така несправність здатна спричинити заміну зовнішнього блока або навіть цілого кондиціонера. Тому своєчасна дозаправка забезпечує якісну роботу спліт-системи.

Також існує ряд додаткових факторів, які свідчать, що кондиціонер потребує чищення. Зокрема, варто звернути увагу на наступне:

 • кондиціонер не виконує головну функцію: не холодить або не гріє;
 • люди, які знаходяться у приміщенні з включеним кондиціонером, починають відчувати проблеми з диханням;
 • з внутрішнього блоку капає вода;
 • під час роботи кондиціонера у повітрі з'являється неприємний, вологий запах;
 • трубки і крани зовнішнього блоку починають замерзати;
 • голосний шум під час роботи кондиціонера.

У будь-якому випадку не варто нехтувати очищенням кондиціонера. Адже у зовнішньому блоці кондиціонера накопичується не тільки пил, але також опале листя або комахи. Разом вони створюють труднощі для проходження повітряних потоків, отже якість роботи кондиціонера і ефективність повітрообміну, зокрема, може знизитись на 30%. Якщо сумніваєтесь у необхідності проведення очищення кондиціонера у вашому конкретному випадку, зверніться до наших фахівців для оцінки ситуації.

Профілактика кондиціонера

Співробітники Ланет КЛІМАТ проведуть ретельну діагностику та підсумують, чи потрібне вам очищення кондиціонера. Якщо ваш кондиціонер працює справно та ніяких похибок за ним не спостерігається, вам буде запропоновано провести профілактику. Ігнорувати профілактику також не варто. Профілактика кондиціонера – це турбота про власне здоров'я. Майстри компанії проводять двоступеневу профілактику, яка включає очистку та дезінфекцію кліматичного обладнання. У ході роботи буде проведена повноцінна дезінфекція всіх поверхонь пристрою, очищення зовнішнього блоку спеціальними щітками або хімічними реагентами та очищення внутрішнього блоку пароочищувачем та випарником.

Якщо спліт-система потребує повноцінного очищення, ми пропонуємо комплексний варіант, який включає чистку внутрішнього та зовнішнього блоку кондиціонера. У процесі роботи проводиться акуратне очищення фільтрів і дренажів кондиціонера. Дренажна система – одне з головних місць скупчення бруду та конденсату, який в подальшому засмічує зливний отвір. У результаті піддон наповнюється водою, вона починає капати з внутрішнього блоку. Зовнішній блок також очищається зовні й проводиться повна промивка. Так увесь пил і бруд вимивається з вентилятора, конденсатора та інших важкодоступних місць. Стандартний процес очищення кондиціонера відбувається так:

 • перевірка працездатності кондиціонера в різних режимах;
 • дезінфекція та перевірка теплообмінних комунікацій, дренажного лотка, випарника, фільтрів, жалюзі та інших вузлів. При цьому можливе повне або часткове розбирання корпусу;
 • перевірка тиску фреону в кондиціонері, що дозволить зрозуміти, чи є необхідність дозаправки;
 • перевірка герметичності фреонодротів;
 • діагностика роботи кондиціонера у всіх режимах.

За потреби також проводиться перевірка роботи електропроводки, контактів та інших складових кліматичної техніки.

До того ж наші майстри проведуть спеціальну антибактеріальну чистку з використанням парогенератора. Очищення кондиціонера парогенератором найбільш ефективно видаляє усілякі забруднення, усуває неприємний запах і зволожує повітря. Додатково буде здійснена перевірка рівня фреону та дозаправка холодоагентом.

Довговічність і правильна робота кліматичної техніки безпосередньо залежить не тільки від якості збірки, але і уважного використання. Більшість кондиціонерів ламаються саме через неправильну чистку. Тому цей процес краще довірити кваліфікованим фахівцям. Співробітники Ланет КЛІМАТ проведуть повноцінну чистку кондиціонерів у Києві за найбільш оптимальною ціною.