Припливно-витяжна система

Припливно-витяжна система — пристрій, який є необхідною умовою для ефективної вентиляції та створення комфортних кліматичних умов у приміщенні. Це складна система, у якій в одному корпусі зібрано обладнання для руху повітряних мас, їх очищення та подальшої підготовки до подачі у приміщення. Її завдання полягає у забезпеченні подачі чистого та свіжого потоку повітря та відведенні забруднених повітряних мас.

Встановлення припливно-витяжних систем в ресторанах та кафе Києва та області

Проєктно-монтажна компанія Ланет КЛІМАТ надає професійні послуги монтажу припливно-витяжної системи в кафе, барах, ресторанах та будь-яких інших приміщеннях різного рівня складності в межах Києва та Київської області (Ірпінь, Буча, Бровари, Ворзель, Обухів, Золоче, Вишневе, Чайка, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Бориспіль та інші населені пункти в радіусі +/- 30 км від Києва).

Компанія об’єднує кваліфікованих спеціалістів з багаторічним досвідом, які оперативно та якісно здійснюють монтаж будь-якої складності. Майстри використовують виключно оригінальні комплектуючі та надають офіційну гарантію на встановлення припливно-витяжної вентиляційної системи. Телефонуйте за номером, вказаним на сайті, аби отримати детальну консультацію та фахову допомогу у підборі кліматичного обладнання, а також замовити виїзд майстрів для замірів та розрахунку вартості монтажних робіт з урахуванням технічного завдання та особливостей проєкту вашого приміщення.

Ціна встановлення припливно-витяжних систем в ресторані та кафе

Вартість монтажних робіт розраховується для кожного об’єкту індивідуально з огляду на складність проєкту, специфіку та розмір об’єкту, кількість передбачених проєктом одиниць техніки тощо. Саме тому фахівці проєктно-кліматичної компанії особисто приїжджають на кожен об’єкт, аби самостійно оглянути приміщення, здійснити всі необхідні заміри та обговорити всі деталі з замовником. Це допомагає уникнути помилок на етапі проєктування та монтажу та врахувати усі нюанси для створення не лише комфортного та функціонального, але й безпечного простору для працівників та відвідувачів.

Після погодження остаточного проєкту та кошторису укладається договір, після чого співробітники Ланет КЛІМАТ приступають до оперативного виконання узгоджених монтажних робіт. Компанія надає офіційну гарантію на надані послуги. У процесі монтажу припливно-витяжної системи кондиціонування приміщення та будь-якої іншої кліматичної техніки майстри використовують виключно оригінальні та надійні комплектуючі, що допомагає отримати максимально якісний результат на довгі роки.

Потрібна консультація? Зв’яжіться з нашим менеджером, і він допоможе вам з вибором

Встановлення системи припливно-витяжної системи є особливо актуальним у приміщеннях, де одночасно перебуває велика кількість людей. Аби досягнути бажаного ефекту від роботи припливно-витяжної системи, слід не лише вибрати надійне обладнання, а й довірити його встановлення професіоналам.

Монтаж припливно-витяжних систем

Існує кілька типів ефективних припливно-витяжних систем вентиляції в приватних та комерційних приміщеннях:

 • З природним припливом та витяжкою.
 • З механічним припливом та витяжкою.
 • Комбінований тип: з природним припливом і механічною витяжкою.

Найбільшу популярність завоювала механічна припливно-витяжна система з рекуперацією тепла. У холодні періоди вона дозволяє заощадити до 80% витрат на електроенергію, адже використовує тепло відпрацьованого повітря для нагріву припливних повітряних мас. Повітря, яке надходить ззовні до установки, проходить очищення в фільтрі, після чого прямує до рекуператора, де нагрівається, й далі рухається по повітропроводах, виготовлених з оцинкованої сталі, й рівномірно розподіляється по приміщенню. Виведення відпрацьованого повітря та приплив свіжого забезпечують за допомогою канальних вентиляторів припливних і витяжних систем або ж, за умови наявності достатньої для площі приміщення тяги у витяжних шахтах, залишають природною. Останній варіант, як правило, використовують у приміщеннях невеликого розміру.

У системах без рекуперації приточну та витяжну систему вентиляції роблять окремими й часто розміщують у різних місцях.

Серед основних функцій системи припливно-витяжної вентиляції:

 • подача очищених повітряних мас ззовні всередину приміщення та, якщо є така необхідність, його охолодження або нагрівання;
 • відведення відпрацьованого та забрудненого повітря з приміщення;
 • очищення повітря, яке надходить ззовні приміщення;
 • зволоження або осушення повітряних мас за умови, якщо це передбачено комплектацією пристрою.

Встановлення припливно-витяжної допоможе вирішити такі проблеми:

 • усунення неприємних запахів у кухні, в туалеті та в будь-якому іншому приміщенні;
 • забезпечення безперервної циркуляції повітря та його високої якості незалежно від пори року за вікном;
 • підтримання оптимального рівня тепла у приміщенні;
 • створення комфортних кліматичних умов завдяки можливості осушення та зволоження повітря.

Для ефективної роботи припливно-витяжної системи вкрай важливо здійснити професійний монтаж та забезпечити регулярне обслуговування обладнання. Це допоможе заощадити кошти та час на встановлення та уникнути численних сюрпризів, які виникають при неправильному монтажі системи. Обслуговування припливно-витяжної системи полягає здебільшого у регулярній заміні повітряних фільтрів. Майстри Ланет КЛІМАТ допоможуть визначити оптимальну регулярність заміни фільтрів з урахуванням специфіки району та режиму експлуатації системи.

Для отримання більш детальної інформації звертайтеся за телефоном, вказаним на сайті. Наші менеджери дадуть відповіді на всі запитання, запропонують оптимальний варіант обладнання та найкращу на приточно-витяжну систему ціну. Подбайте про створення комфортних кліматичних умов у своєму закладі з фахівцями проєктно-монтажної компанії Ланет КЛІМАТ.