Вентиляція для басейну

Питання правильного мікроклімату в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості потребує особливої уваги, адже щоб забезпечити комфортні умови для відвідувачів у кожному приміщенні будівлі необхідно врахувати безліч характерних особливостей та нюансів.

Професійно спроєктовані та встановлені сучасні кліматичні системи вентиляції дозволяють досягти максимального рівня зручності та комфорту та оптимальних показників рівня вологості та температурного режиму.

Де можна замовити вентиляцію для басейну

Ланет КЛІМАТ — проєктно-монтажна компанія, яка здійснює підбір і професійний монтаж вентиляційного обладнання та успішно реалізує проекти різного рівня складності. Вентиляція басейнів від Ланет КЛІМАТ — якісний результат та комфортні кліматичні умови на довгі роки. Компанія об’єднує висококваліфікованих майстрів й надає офіційну гарантію на виконані роботи. В процесі монтажу спеціалісти використовують виключно оригінальні комплектуючі, що дозволяє досягти максимального рівня ефективності та збільшити експлуатаційний термін обладнання.

Ланет КЛІМАТ здійснює монтаж вентиляції та кондиціонування басейнів в межах Києва та області (Ірпінь, Буча, Бровари, Ворзель, Обухів, Золоче, Вишневе, Чайка, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Бориспіль та інші населені пункти в радіусі +/- 30 км від Києва).

Щоб отримати більш детальну інформацію та консультацію щодо свого проєкту, достатньо зателефонувати за номером, вказаним на сайті. Менеджери нададуть детальну інформацію та допоможуть з вибором надійного обладнання для вентиляції за приємними цінами. У зручний для вас час фахівці компанії приїдуть для здійснення замірів, після чого складуть кошторис. Після погодження переліку робіт із замовником майстри оперативно встановлять обладнання для вентиляції. Вартість встановлення вентиляції для басейну — від 25 000 грн для площі дзеркала басейну від 12 м².

Потрібна консультація? Зв’яжіться з нашим менеджером, і він допоможе вам з вибором

Вентиляція приміщення в басейнах

Правильна вентиляція приміщення басейну дозволяє забезпечити не лише оптимальний рівень вологості та комфортне перебування людей, але й уникнути появи грибка на стінах.

Важливо розуміти, що вентиляція для басейну однаково важлива як у спортивних комплексах, так і в приватних будинках. У першому випадку необхідно забезпечити комфортні кімнати для переодягання та зберігання речей, в другому ж зберегти оптимальний рівень вологості в усьому домі. Сучасні системи вентиляції здатні впоратися з завданнями різного масштабу та складності, проте щоб отримати бажаний результат, необхідно правильно підібрати обладнання та здійснити професійне проєктування та подальший монтаж.

Найбільш популярним та ефективним рішенням є встановлення припливно-витяжної вентиляції для басейну. Серед переваг системи:

  • автоматичний режим роботи;
  • стабільне підтримування заданих характеристик температури та вологості;
  • постійний потік свіжого повітря.

Часто такі системи доповнюють додатковим обладнанням, забезпечуючи тим самим не лише правильну циркуляцію повітря, але й обігрів та кондиціонування.

Проєктування систем вентиляції для басейнів

Досягти бажаного результату допоможе професійне проєктування системи витяжної вентиляції в басейні. Спеціалісти враховують безліч факторів, серед яких:

  • загальна площа приміщення;
  • розмір басейну;
  • показники температури води в басейні;
  • показники температури в суміжних приміщеннях.

Тільки правильно спроєктована система допоможе досягти рівномірного та ефективного розподілу свіжого та відведення відпрацьованого повітря. Спеціалісти не лише враховують усі особливості приміщення, але й підбирають оптимальний варіант вентиляційного обладнання, який гарантуватиме якісний результат протягом багатьох років.

Обслуговування вентиляції басейнів в приватних будинках

Своєчасне обслуговування та профілактика впливають не лише на якість роботи техніки, але й на експлуатаційний термін всього обладнання. Важливо розуміти, що несправності в роботі вентиляції басейну в котеджах та спортивних комплексах неозброєним оком побачити майже неможливо. Зазвичай поява видимих ознак несправності говорить про проблему, яка виникла значно раніше. Усунення таких неполадок часто потребує більше часу та коштів, тож краще звертатися за регулярною діагностикою до спеціалістів.

Проєктно-монтажна компанія Ланет КЛІМАТ об’єднує досвідчених спеціалістів, які оперативно та якісно здійснюють професійний монтаж вентиляції приватного басейну.

Якщо вам потрібна надійна вентиляція басейнів в місті Києві та області, звертайтеся за номером, вказаним на екрані. Спеціалісти Ланет КЛІМАТ нададуть детальну інформацію та приклад розрахунку, а також узгодять зручний для вас час прибуття майстра для здійснення замірів, необхідних для розробки подальшого проєкту вентиляції басейну.