Встановлення рекуператора Prana

Погана вентиляція приміщення призводить до постійного запотівання вікон, появи цвілі та грибка, а також до погіршення здоров'я, зокрема, поганого сну та головного болю. Тому про встановлення системи вентиляції бажано подбати ще до в'їзду в новий будинок. Але якщо не вийшло відразу, то краще пізно, ніж ніколи. Замовте монтаж побутових рекуператорів Prana, щоб створити оптимальний мікроклімат в своєму будинку, офісі або на підприємстві!

Рекуператори Prana — це інноваційна система вентиляції приміщень, яка дозволяє провітрювати приміщення зі збереженням 75% тепла, що при стандартній системі вентиляції неможливо. Головна особливість рекуператорів — створення оптимального мікроклімату в приміщенні: влітку вони охолоджують, а взимку нагрівають повітря. Принцип роботи такий: притік і витяжка повітря двома незалежними один від одного потоками без їхнього змішування. Повітряні потоки пропускаються через мідний теплообмінник в робочому модулі, а тепло від відпрацьованого повітря переходить до свіжого приточного.

Цей принцип є головною відмінністю рекуператорів Prana від інших реверсивних провітрювачів. У реверсивних системах провітрювання кожен рекуператор працює або на витяжку, або на приплив повітря. За умов встановлення тільки одного пристрою може виникнути зворотна тяга, і неприємні запахи з кухні та санвузла або навіть шкідливі продукти горіння, поширяться у всьому будинку. Тому їх треба завжди встановлювати попарно. А рекуператор Prana, який працює на витяжку та притік повітря одночасно, потрібен тільки один.

Рекуператори Prana забезпечують свіже повітря максимальної енергетичної якості (до 95-97%). Під час провітрювання відновлюється баланс вологи та тепла повітря, повітря очищається від пилу і, окрім того, економиться електрика, адже енергоспоживання цих пристроїв становить всього 30 Вт/год. Таким чином, ви можете значно скоротити витрати на опалення та зменшити рахунки за комунальні послуги. Рекуператори високоефективні, їхній ККД може досягати 91%, зручні у використанні, майже безшумні та непомітні в інтер'єрі. Системи рекуперації Prana виготовляються з екологічно чистих матеріалів і відзначені сертифікатами якості ЄС, що підтверджує їхню надійність.

Сфера використання побутових рекуператорів Prana дуже широка:

  • будинки та квартири;
  • школи і садки;
  • кафе та ресторани;
  • офіси та магазини.

Під час вибору рекуператора необхідно орієнтуватися на товщину стін, площу приміщень, кількість людей в ньому, а також на допустимий рівень шуму, адеж різні моделі мають різні характеристики.

Монтаж рекуператорів складається з декількох етапів. Спочатку вибирається місце для пристрою, потім буриться отвір, куди встановлюється рекуператор, далі отвір герметизується, пристрій підключається до живлення та запускається. На останньому етапі перевіряється робота рекуператора.

Наша компанія не несе відповідальність за пошкодження стін, шпалерів, фарбування, що можуть бути завданими під час буріння отвору для рекуператора в умовах готового ремонту.

Встановлення побутового рекуператора Prana – від 2 000 грн.

Телефонуйте за контактними номерами на сайті, щоб отримати консультацію фахівця і замовити установку рекуператора Prana.

breef
Щоб розрахувати вартість точніше - заповніть наш бриф

Потрібна консультація? Зв’яжіться з нашим менеджером, і він допоможе вам з вибором