Встановлення теплових насосів

Процес монтажу теплового насоса потребує спеціалізованих знань та фахового підходу, тож аби відчути всі переваги користування альтернативним опаленням, важливо не лише обрати якісне та надійне обладнання, але й довірити встановлення кліматичної техніки професіоналам.

Яка ціна встановлення теплових насосів

Проєктно-монтажна компанія Ланет КЛІМАТ здійснює професійний монтаж опалення будь-якого рівня складності як у приватних, так і в комерційних приміщеннях різного призначення (супермаркети, кафе, ресторани, заправки тощо).

Вартість монтажу теплового насоса для опалення розраховується для кожного клієнта індивідуально з урахуванням площі та специфіки приміщення, складності проєкту, потужності та типу вибраних одиниць техніки тощо. Аби отримати детальний розрахунок, достатньо зателефонувати за номером телефону, вказаним на сайті. Менеджери компанії нададуть детальну інформацію, та допоможуть підібрати надійне обладнання, яке створюватиме комфортний мікроклімат протягом багатьох років. Майстри Ланет КЛІМАТ приїдуть у зручний для вас час для огляду ділянки, планування та інженерних систем, а також здійснення замірів, необхідних для складання проєкту і подальшого прорахунку. Компанія надає офіційну гарантію на послуги монтажу, адже роботи здійснюють фахівці з багаторічним досвідом, які у процесі встановлення використовують виключно оригінальні комплектуючі.

Ланет КЛІМАТ здійснює доставку та встановлення кліматичної техніки в межах Києва та Київської області (Ірпінь, Буча, Бровари, Ворзель, Обухів, Золоче, Вишневе, Чайка, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Бориспіль та інші населені пункти в радіусі +/- 30 км від Києва).

Телефонуйте за номером, вказаним на сайті, або ж залишайте заявку, аби розпочати співпрацю з Ланет КЛІМАТ. Працівники компанії нададуть консультацію та фахову допомогу у підборі оптимальних моделей теплових насосів й іншого кліматичного обладнання.

Потрібна консультація? Зв’яжіться з нашим менеджером, і він допоможе вам з вибором

Що таке теплові насоси

Теплові насоси стали сучасною ефективною альтернативою газовому та електричному опаленню. Теплового насосу принцип роботи полягає у примноженні теплової енергії альтернативних природних джерел (грунт, вода, повітря, сонячна енергія тощо). Тепловий насос бере енергію за межами приміщення й переносить його всередину за допомогою системи опалення. Унікальність технології полягає також у мультифункціональності пристроїв — вони можуть виконувати не лише опалювальну функцію, але й нагріву води та навіть кондиціонування повітряних мас.

Якісні теплові насоси для опалення успішно виконуватимуть функцію обігріву при температурі повітря ззовні до -25°C. З огляду на це, вдається досягти максимально високих показників ККД — кожен 1 кВт електроенергії перетворюється на 3-5 кВт тепла або холоду. Теплові насоси залишаються найбільш енергоефективним способом опалення, адже енергія витрачається виключно для роботи компресора та циркуляційних насосів. Використання теплового насосу для опалення допоможе заощаджувати до 80% коштів порівняно з тими, хто досі використовує котли та бойлери для нагріву води та опалення.

Робота пристрою схожа на всім уже відомі кондиціонери. Теплові насоси також мають внутрішній та зовнішній блоки та здійснюють функцію обігріву приміщення. Щоправда, на відміну від кондиціонерів, вони нагрівають не повітря всередині приміщення, а воду, яка розподіляється по приміщенню у радіатори, теплу підлогу або ж фанкойл, що допомагає досягти максимального ефекту.

Існує декілька типів теплових насосів:

 • «грунт-вода»;
 • «вода-повітря»;
 • «повітря-повітря»;
 • «вода-вода».

Залежно від типу пристрою тепловий насос використовує для отримання тепла природну енергію повітря, води або грунту.

Усі типи теплових насосів схожі між собою й мають лише незначні відмінності. Якщо це водяний насос, то у нього буде свердловина, через яку вода надходитиме до теплового насосу для подальшого використання у системі опалення. У грунтового насосу також будуть труби, які необхідно закопувати в грунт, а у повітряного ви знайдете на зовнішньому блоці вентилятори, за допомогою яких пристрій проганяє зовнішнє повітря через систему.

Існує безліч способів зниження витрат на опалення за допомогою використання теплових насосів: пристрої можуть можуть використовувати тепло стічних вод, надлишки тепла, що утворюється у ході технологічних процесів тощо.

Як працює тепловий насос?

Процес роботи пристрою можна поділити на 5 ключових етапів:

 • підігрів та закипання фреону у випарнику;
 • процес стиснення холодоагенту за допомогою компресора;
 • передавання тепла конденсатора опалювального контуру;
 • охолоджений сконденсований холодоагент проходить через дросельний клапан;
 • рідкий та охолоджений фреон повертається у теплообмінник випарника.

Теплові насоси стали інноваційним рішенням, які об'єднує одразу кілька функцій у одному пристрої. Серед численних переваг теплових насосів:

 • Економічність використання. Теплові насоси допоможуть у 3-4 рази зменшити витрати на опалення.
 • Екологічність. Пристрої екологічно безпечні, адже у процесі роботі відсутні викиди СО2 та інших небезпечних для навколишнього середовища речовин.
 • Поліфункціональність. Теплові насоси можна використовувати для нагріву води, обігріву та кондиціонування приміщення.
 • Пожежобезпечність. Немає необхідності у постійному нагляді та контролі за безпекою пристрою.
 • Зручне інтелектуальне управління. Користувач може самостійно керувати радіаторами, теплою підлогою у різних приміщеннях або ж налаштовувати автоматичний контроль мікроклімату за допомогою датчиків вологості та температури.

Де встановлюються теплові насоси

Найчастіше монтаж теплового насосу здійснюють у котеджах та приватних будинках. Частими є випадки відсутності можливості підведення газової труби до ділянки, трапляється також, що доступна електромережа є недостатньо потужною для підключення електричного котла. У таких ситуаціях люди шукають варіанти альтернативного опалення й у більшості випадків зупиняються на теплових насосах. Часто теплові насоси використовують також в офісах та на заправках, дещо рідше у ресторанах, супермаркетах та кафе.

Аби відчути переваги користування альтернативним опаленням, важливо правильно підібрати комплект теплонасосного обладнання з урахуванням специфіки ділянки, на якій розташована будівля, інженерних систем та планування. Зробити це можуть лише висококваліфіковані спеціалісти, які здійснюють професійний аудит тепловитрат вашого об’єкта, підготують проєкт та здійснять професійний монтаж опалення.

Щоб отримати більш детальну інформацію, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті, або ж залиште заявку. Менеджер Ланет КЛІМАТ дасть відповіді на всі ваші запитання. Після узгодження зручного для вас часу майстри компанії приїдуть для огляду об’єкту та здійснення необхідних замірів, після чого складуть проєкт та прорахунок й допоможуть вибрати оптимальний варіант теплового насосу.