Встановлення теплових завіс

Теплові завіси є своєрідною перешкодою для холодного повітря, адже завдяки ефективному механізму створюють щільний повітряний потік, який розділяє дві температурні зони. Вони допомагають регулювати мікроклімат незалежно від пори року, до того ж, мають високий рівень енергоефективності, що дозволяє оптимізувати витрати вашого бізнесу на оплату комунальних послуг та додатковий монтаж опалення. Аби кліматична техніка працювала ефективно протягом багатьох років, слід довірити її встановлення професіоналам.

Ціна встановлення теплових завіс

Проєктно-монтажна компанія Ланет КЛІМАТ професійно здійснює встановлення теплових завіс різного рівня складності. Компанія об’єднує досвідчених фахівців, які виконують якісний монтаж будь-якого рівня складності та забезпечують комфортні кліматичні умови у приміщенні. У процесі встановлення теплової завіси та будь-якої іншої кліматичної техніки спеціалісти Ланет КЛІМАТ використовують виключно оригінальні комплектуючі, аби досягти максимально якісного та надійного результату на довгі роки. Компанія надає офіційну гарантію як на обладнання, так і на будь-які надані послуги, адже впевнена у якості матеріалів та професіоналізмі майстрів, які виконують монтажні роботи.

Вартість встановлення теплових завіс розраховується для кожного замовника індивідуально, адже залежить від багатьох факторів, таких як складність проєкту, кількість встановлюваної кліматичної техніки та її потужність, площа приміщення тощо. Аби отримати більш детальну інформацію, достатньо зателефонувати за номером, вказаним на сайті. Менеджер компанії дасть відповіді на ваші запитання та узгодить зручний для вас час для приїзду майстрів. Фахівці Ланет КЛІМАТ приїдуть на об’єкт, аби оглянути приміщення та здійснити необхідні заміри, після чого підготують проєкт, допоможуть підібрати оптимальнийй варіант кліматичного обладнання та розрахують вартість необхідних робіт.

Ланет КЛІМАТ здійснює доставку та монтаж в межах Києва та області (Ірпінь, Буча, Бровари, Ворзель, Обухів, Золоче, Вишневе, Чайка, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Бориспіль та інші населені пункти в радіусі +/- 30 км від Києва).

Потрібна консультація? Зв’яжіться з нашим менеджером, і він допоможе вам з вибором

Що таке теплові завіси

Теплова завіса — найбільш ефективний спосіб здійснення перешкоди холодному повітрю шляхом створення щільного повітряного потоку, який розділяє дві температурні зони. Потреба регулювання мікроклімату як в домашніх, так і в промислових умовах залишається актуальною за будь-яких погодних умов у будь-яку пору року. Правильно підібрана теплова завіса допомагає зберегти тепло всередині приміщення у холодні періоди та перешкоджає потраплянню гарячого повітря в місце, де працюють кондиціонери та вентиляція, у спекотні сезони. Більше того, вона вберігає від пилу, запахів, комах, загазованого повітря тощо. З огляду на це, вдається суттєво зменшити витрати як на опалення, так і на охолодження приміщення.

Найчастіше встановлюють теплові завіси на вхідні двері та вікна, адже саме через ці місця холодне повітря потрапляє всередину. Таким чином вдається значно покращити енергозберігаючі властивості приміщення та уникнути додаткового монтажу опалення. Залежно від виду нагрівального елементу виділяють водяні та електричні повітряно-теплові завіси. Кожен тип нагрівального елементу має свої особливості, тож для кожного проєкту слід здійснювати вибір типу завіси індивідуально з урахуванням специфіки приміщення.

Як працює теплова завіса? Принцип роботи теплової завіси доволі простий. Це потужний тепловентилятор, який складається з радіального вентилятора, нагрівального елемента та отворів для виходу повітря. У момент запуску теплової завіси починається засмоктування повітря, яке після нагрівання пристрою потрапляє у вентилятор та швидким потоком виходить із направляючого сопла у приміщення. Для ефективної роботи приладу та якісного «відсікання» зовнішніх повітряних мас важливо забезпечити швидкість повітряного потоку на рівні не менше 2,1 м у найнижчій точці.

Де встановлюються теплові завіси

Незамінною потужна теплова завіса є у промислових приміщеннях, де спостерігається великий потік людей. Це, насамперед, торгові центри, супермаркети, кафе, ресторани, офісні центри, автомийки, заправки, СТО та інші великі торгові та сервісні об’єкти. Також теплові завіси часто використовують на складах, в ангарах, депо або цехах, де вони працюють для підтримання температури або ж обігріву приміщення за умови недостатньої потужності раніше встановленої системи опалення.

Залежно від типу монтажу теплові завіси встановлюють вертикально або горизонтально поруч з віконними отворами або біля вхідних дверей приміщення. Горизонтальний монтаж найчастіше здійснюють над дверима або вікном й потік теплого повітря спрямований виключно вниз. Вертикальні теплові завіси встановлюють шляхом кріплення до однієї або двох сторін від проходу. Цей тип монтажу використовують здебільшого у випадку, коли ширина отвору надто велика або ж коли таке рішення зумовлене технологічними особливостями приміщення. Правильно вибраний тип монтажу та професійно спроєктована конструкція дозволить досягти необхідної фактичної швидкості руху повітря й, відповідно, високих показників ефективності роботи пристрою.

Хоча про теплові завіси відгуків та, здавалося б, експертних думок в Інтернеті досить багато, щоб отримати бажані показники енергоефективності та вибрати оптимальний варіант теплової завіси для свого приміщення, все ж краще звернутися за допомогою до професіоналів. При виборі кліматичної техніки необхідно врахувати безліч факторів та особливостей об’єкту, що під силу лише досвідченим спеціалістам.

Фахівці розкажуть про переваги та недоліки електричних та водяних теплових завіс та розрахують термін окупності кожної з них. Для прикладу, замовники часто зупиняються на електричних завісах, адже їх монтаж значно простіший та більш бюджетний, проте експлуатаційні витрати цього типу завіси вищі, ніж у водяної теплової завіси. З огляду на це, Ланет КЛІМАТ рекомендує розрахувати вартість та можливість кожного типу монтажу та визначити термін окупності завіс й лише після цього зупиняти свій вибір на конкретному типі кліматичного обладнання.

Проєктно-монтажна компанія Ланет КЛІМАТ допоможе підібрати оптимальну модель теплової завіси з урахуванням технічних особливостей об’єкта, здійснить оперативну доставку та професійне встановлення обладнання.