Встановлення кондиціонера

Монтаж кондиціонера — складний технологічний процес, який потребує не лише знань та спеціальних навиків, але й висококласного обладнання й чималого досвіду, тож якщо ви прагнете отримати бажаний результат та уникнути численних сюрпризів, варто довірити цю справу професіоналам.

Монтаж кондиціонера в Києві

Ланет КЛІМАТ пропонує професійні послуги з встановлення кондиціонера та іншої кліматичної техніки. Компанія об’єднує кращих спеціалістів, використовує лише якісні оригінальні комплектуючі та надає офіційну гарантію на усі монтажні роботи.

Якщо ви хочете замовити встановлення або чистку кондиціонера в Києві та області (Ірпінь, Буча, Бровари, Ворзель, Обухів, Золоче, Вишневе, Чайка, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Бориспіль та інші населені пункти в радіусі +/- 30 км від Києва), телефонуйте в Ланет КЛІМАТ. Наші фахівці нададуть детальну консультацію, допоможуть з вибором кліматичного обладнання та приїдуть для здійснення замірів, обговорення проєкту й остаточного розрахунку вартості монтажних робіт.

Вартість встановлення кондиціонера

Ціна встановлення кондиціонера формується з огляду на велику кількість чинників. Вартість залежить від необхідної довжини фреонової магістралі, складності монтажу, потужності встановлюваного пристрою тощо. Для прикладу, чим більший діаметр труби, яку потрібно закладати, тим більший перетин електричного кабелю та штробу необхідно робити, що, відповідно, впливає на кінцеву вартість встановлення.

Ланет КЛІМАТ пропонує послуги професійного встановлення кліматичної техніки, розумні ціни монтажу кондиціонерів в Києві і Київській області, а також гарантію на всі свої послуги.

Вартість стандартного монтажу (до 3 м.п. фреонової магістралі) — від 3 899 грн.

У вартість стандартного монтажу входить:

 • фреонова магістраль до 3 м;
 • дренажна труба до 1,5 м;
 • декоративний короб до 0,5 м;
 • встановлення кронштейнів;
 • пробиття одного отвору в стіні до 80 см;
 • монтаж внутрішнього блоку на стіну;
 • монтаж зовнішнього блоку під вікно;
 • вакуумування системи;
 • пусконалагоджувальні роботи.

Вартість монтажу змінюється залежно від типу пристрою:

 • 1 тип: пристрої потужністю до 7 000 BTU (до 3 м.п. фреонової магістралі) — 3 899 грн. Вартість додаткових матеріалів (фреонової магістралі) — 600 грн/1 м.п.
 • 2 тип: пристрої потужністю до 9 000 BTU (до 3 м.п. фреонової магістралі) — 3 999 грн. Вартість додаткових матеріалів (фреонової магістралі) — 600 грн/1 м.п.
 • 3 тип: пристрої потужністю до 12 000 BTU (до 3 м.п. фреонової магістралі) — 4 499 грн. Вартість додаткових матеріалів (фреонової магістралі) — 600-650 грн/1 м.п.
 • 4 тип: пристрої потужністю до 18 000 BTU (до 3 м.п. фреонової магістралі) — 5 499 грн. Вартість додаткових матеріалів (фреонової магістралі) — 650 грн/1 м.п.
 • 5 тип: пристрої потужністю до 24 000 BTU (до 3 м.п. фреонової магістралі) — 5 999 грн. Вартість додаткових матеріалів (фреонової магістралі) — 800 грн/1 м.п.
 • 6 тип: пристрої потужністю до 30 000 BTU — уточнюйте вартість у менеджера.

Вартість монтажу може змінюватись, якщо додатково оплачуються транспортні послуги, а саме — 20 грн/км від межі міста Київ в одну сторону. Перед початком монтажних робіт на об’єкт виїжджає спеціаліст компанії, який проводить усі необхідні заміри, узгоджує з замовником об’єм робіт та розраховує кінцеву вартість послуги встановлення.

breef
Щоб розрахувати вартість точніше - заповніть наш бриф

Потрібна консультація? Зв’яжіться з нашим менеджером, і він допоможе вам з вибором

Правильний мікроклімат в приміщенні є однією з ключових умов гарного самопочуття та психологічного комфорту людини. Він допомагає підвищити рівень продуктивності на підприємстві чи в офісі, покращити якість відпочинку в квартирі та домі. З огляду на це, встановлення спліт-системи давно стало не просто однією з додаткових опцій в ході ремонту, а справжньою необхідністю для створення зручного та функціонального простору.

Існує кілька видів монтажу кондиціонерів:

 • стандартний — найбільш простий тип встановлення, який здійснюється на звичайних цегляних і бетонних стінах без жодних додаткових конструкцій та товщиною не більше 60 см. У такому випадку немає необхідності в додатковму бурінні або штробленні стін, а відстань між зовнішнім та внутрішнім блоком не перевищує 5 метрів. Стандартний тип монтажу передбачає наявність розетки або іншого джерела живлення на відстані 2-ох метрів від внутрішнього блоку, який, в свою чергу, знаходиться в приміщенні поруч з вікном. Зовнішній блок та дренажна труба виводяться на вулицю під вікно. Стандартний монтаж не передбачає проведення додаткових робіт.
 • нестандартний — більш складний тип встановлення, який здійснюють у випадках наявності додаткових конструкцій на стінах (утеплення, декоративні елементи), при потребі встановлення зовнішнього блоку в іншому, не передбаченому стандартним монтажем, місці, за умови встановлення додаткового обладнання або при потребі використання додаткових матеріалів. Для здійснення нестандартного монтажу майстри використовують спеціальну техніку, яка дозволяє вирішити проблеми різного рівня складності та реалізувати навіть найбільш нетипові проєкти.
 • монтаж у два етапи — перший етап цього типу встановлення виконується у ході ремонтних робіт. Майстри закладають магістралі на етапі чорнового оздоблення квартири, що дає можливість приховати міжблокові комунікації у стінах, під стелею або у підлозі та уникнути тим самим наявності видимих елементів, які псуватимуть інтер’єр. Після завершення чистового оздоблення спеціалісти повторно приїжджають на об’єкт для встановлення та підключення внутрішнього блоку кондиціонеру.

Безперечно, монтаж спліт-системи краще здійснювати в ході ремонтних робіт у приміщенні. Однак у разі, якщо ви плануєте встановити кліматичне обладнання у квартирі з уже завершеним ремонтом, наші фахівці допоможуть обрати найбільш вдале місце розташування пристрою та здійснять монтаж так, щоб мінімізувати кількість декоративних коробів на стінах.

Встановлення кондиціонерів: ключові етапи

Якщо ви хочете встановити кондиціонер так, щоб, окрім внутрішнього блоку, на стіні приміщення не було більше жодних комунікацій, обирайте монтаж у два етапи.

Перший етап цього типу монтажу включає:

 • Вибір місця, де буде встановлено внутрішній блок. Якщо ви уже обрали модель кондиціонера, скажіть про це команді, яка виконуватиме монтаж. Інформація про габарити пристрою допоможе визначити його точне розташування з урахуванням усіх необхідних відстаней від стелі та стін.
 • Встановлення зовнішнього блоку. Після того, як ви оберете місце для встановлення зовнішнього блоку на фасаді будівлі, монтажники роблять отвір в стіні для прокладання з’єднання між блоками. Щоб монтаж був максимально ергономічним, важливо акуратно виконати всі роботи на цьому етапі.
 • Штроблення стін для прокладання трас від зовнішнього блоку до внутрішнього (якщо є така необхідність). Штроблення стін необхідне виконувати у випадку, якщо комунікації ховатимуть у стіні. Якщо ж ви плануєте приховати комунікації під підвісною стелею, цього етапу вдасться уникнути.
 • Закладання трас. На цьому етапі спеціалісти з монтажу прокладають фреонову магістраль, а також труби для відведення конденсату тощо. Дренаж можна виводити як на вулицю, так і в каналізацію.

Важливо: під час електромонтажу у новобудові важливо передбачити додаткову точку для підключення кондиціонера.

Після виконання цих робіт перший етап встановлення спліт-системи можна вважати завершеним. Далі майстри продовжують виконувати ремонтні роботи, приховуючи усі магістралі штукатуркою або гіпсокартоном.

Після завершення чистового оздоблення приміщення можна розпочинати другий етап монтажу, який включає:

 • Встановлення внутрішнього блоку. Підключення блоку до електромережі й попередньо виведеної траси комунікацій та вакуумування її за допомогою спеціального вакуумного насосу.
 • Заправлення кондиціонера фреоном та перевірка коректності його роботи.

Після завершення цих робіт перевіряється працездатність системи в усіх режимах й лише після цього робота здається замовникові.

Де краще встановити кондиціонер?

Щоб користування кондиціонером приносило лише приємні емоції, важливо правильно вибрати місце його встановлення у приміщенні. Ділимося порадами, які слід врахувати при виборі місця розташування пристрою:

 • Холодне повітря не повинно потрапляти на місця відпочинку, робочий стіл та інші локації, де ви проводите багато часу. Врахуйте, що максимальна концентрація холодного повітря знаходиться на відстані 2-3 метри від внутрішнього блоку пристрою.
 • Оптимальна відстань між верхнім блоком та стелею — не менше 10-15 см. Ця відстань необхідна для безперешкодної циркуляції повітряних мас та коректного забору теплого повітря з приміщення.
 • Між кондиціонером та меблями теж потрібно залишити необхідну відстань. Для прикладу, якщо плануєте встановлювати внутрішній блок над шафою, то робити це слід на відстані не менше 70-100 см від стелі. Також перед пристроєм в радіусі 1-1,5 м не повинно бути жодних інших меблів. У випадку порушення цих правил охолоджене повітря зустрічатиметься з бар’єрами й не розсіюватиметься по приміщенню, а повертатиметься знову до забірного отвору. Так як пристрій оцінює ефективність роботи по показнику температури повітря, який потрапляє до цього отвору, то у разі потрапляння туди охолодженого повітря кондиціонер вважатиме, що слід припинити роботу, адже приміщення охолоджене достатньо. Таким чином, користувач не зможе досягнути бажаного рівня охолодження повітря й, більше того, у випадку, якщо такі ситуації повторюватимуться часто, пристрій швидко вийде з ладу.
 • Не рекомендовано встановлювати кондиціонер поруч з обігрівачами. Високі температури негативно впливають на роботу кліматичного обладнання.
 • Не слід встановлювати кондиціонер навпроти вхідних дверей.
 • Якщо вікна приміщення виходять на сонячну сторону, то встановлюйте внутрішній блок таким чином, щоб потоки охолодженого повітря були перпендикулярними потокам гарячого повітря з вікна.
 • Відстань між внутрішнім та зовнішнім блоком не повинна перевищувати 5-10 м. Більша відстань негативно впливає на ефективність системи.

Звісно, не завжди під силу розташувати кондиціонер з урахуванням усіх рекомендацій та при тому так, щоб він став гармонійною частиною інтер’єру. У таких випадках рекомендуємо розглянути мобільні пристрої.

Монтаж спліт-системи — складний технологічний процес, який потребує спеціальних знань та навиків, тож слід довірити цю справу професіоналам. Наша компанія пропонує послуги монтажу, а також обслуговування кондиціонерів. Ланет КЛІМАТ використовує лише оригінальні комплектуючі та надає офіційну гарантію на всі виконані роботи.