Вентиляція для дитячих садків та шкіл

Ефективна вентиляція дозволяє уникнути втоми, хронічних недуг, алергічних реакцій та покращити захисні функції організму. Важливо створити комфортний мікроклімат в місцях перебування дітей, адже в організмі відбуваються активні процеси формування імунітету та основ фізичного здоров’я. З огляду на це, слід відповідально поставитись до питання чистоти повітря та правильності показників температури й вологості як вдома, так і в приміщеннях, де дитина проводить значну частину свого часу. Забезпечити здоровий мікроклімат для дітей допоможе професійна система вентиляції в школі та навчальних закладах інших типів.

Встановлення вентиляції для навчальних закладів від Ланет КЛІМАТ

Проєктно-монтажна компанія Ланет КЛІМАТ здійснює монтаж систем вентиляції будь-якого рівня складності. Фахівці з багаторічним досвідом запропонують проєкт ефективної вентиляції для навчальних закладів різного типу та масштабу. Спеціалісти здійснять необхідні заміри, допоможуть підібрати оптимальне вентиляційне обладнання з урахуванням специфіки приміщення та складуть детальний кошторис необхідних монтажних робіт. Вентиляція дитячих садків та інших дошкільних закладів, вентиляція для школи та позашкільних навчально-вихованих закладів тощо — Ланет КЛІМАТ запропонує рішення для приміщень кожного типу та забезпечить комфортні кліматичні умови для дітей.

Фахівці надають офіційну гарантію на виконані роботи. Якісний монтаж вентиляції від Ланет КЛІМАТ передбачає використання виключно оригінальних комплектуючих, що забезпечує надійність та ефективність роботи встановлюваного обладнання.

Компанія здійснює монтаж вентиляції у дитячих садочках та школах в межах Києва та області (Ірпінь, Буча, Бровари, Ворзель, Обухів, Золоче, Вишневе, Чайка, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Бориспіль та інші населені пункти в радіусі +/- 30 км від м. Київ).

Потрібна консультація? Зв’яжіться з нашим менеджером, і він допоможе вам з вибором

Монтаж вентиляції для дитячих садків

Проєктування та будівництво дошкільних закладів здійснюється з урахуванням великої кількості норм та обмежень, спрямованих на досягнення оптимальних умов для росту, розвитку та навчання дітей.

Правильна вентиляція дитячих садків забезпечує не лише відновлення обсягів повітря в приміщеннях, але й профілактику простудних захворювань. Важливо побудувати систему, яка гарантуватиме стабільні показники температурно-вологісних параметрів повітря, необхідних для правильного функціонування дитячої імунної системи, а також створення динаміки повітрообміну, яка виключатиме можливість загального або локального переохолодження дітей. Ефективна вентиляція дитячих садків повинна забезпечити такі кліматичні умови:

  • відносна вологість повітря на рівні 40-60%;
  • температурні обмеження (максимум 220C для спалень і максимум 240С для ігрових кімнат).

Частоту провітрювання слід визначати з урахуванням специфіки кліматичних умов кожного регіону й здійснювати виключно у встановлені розпорядком дня години.

Встановлення систем вентиляції для шкіл

Правильна вентиляція в школі забезпечує не лише відмінне самопочуття учнів, але й активізацію мисленнєвих процесів, покращення рівня концентрації уваги та, як наслідок, успіхів навчально-пізнавальної діяльності. Важливо реалізувати проєкт вентиляції, який передбачатиме створення комфортного мікроклімату як у навчальних класах, так і в місцях відпочинку, їдальнях тощо, де одночасно перебуває велика кількість дітей та дорослих. Також пильної уваги потребує вентиляція для спортзалу в школі. Важливо, щоб у приміщенні, де діти займаються активною фізичною діяльністю, було чисте і свіже повітря, а також дотримувався оптимальний рівень температури та вологості. В протилежному випадку, при інтенсивних навантаженнях у школярів може виникнути запаморочення та загальна слабкість організму.

Правильна вентиляція для школи -— запорука здоров’я та успішності дітей, тож важливо довірити створення та реалізацію проєкту професіоналам, які враховують потреби дитячого організму, особливості кожного приміщення та забезпечують оптимальні кліматичні умови для розвитку та навчання дітей.

Ефективна вентиляція для школи та вентиляція дитячих садків потребує професійного підходу до розробки та реалізації проєкту. Ланет КЛІМАТ об’єднує кваліфікованих фахівців, які створять індивідуальний проєкт для навчальних та виховних закладів з урахуванням потреб дитячого організму.