Встановлення системи зволоження повітря

Правильний рівень вологості у приміщенні є запорукою не лише комфорту та гарного самопочуття, але й стійкого імунітету та міцного здоров’я людини. За умови недостатнього рівня вологості повітря людина відчуває сухість на слизових оболонках, що в подальшому призводить до послаблення їх захисних функцій, зниження працездатності та загального погіршення самопочуття людини. З огляду на це, важливо подбати про зволоження повітря у приміщеннях, де люди проводять значну частину свого часу. Правильно підібрана та встановлена система зволоження повітря допоможе уникнути проблем зі здоров’ям, забезпечить правильний мікроклімат та відмінне самопочуття кожного, хто перебуває у приміщенні.

Монтаж кліматичних систем в Києві та області

Проєктно-монтажна компанія Ланет КЛІМАТ — команда професіоналів, яка забезпечить правильний рівень вологості як у приватних, так і у комерційних приміщеннях будь-яких масштабів. Спеціалісти Ланет КЛІМАТ здійснюють монтаж усіх типів кліматичного обладнання та професійно реалізовують проєкти будь-якого рівня складності. Компанія надає послуги в межах Києва та Київської області (Ірпінь, Буча, Бровари, Ворзель, Обухів, Золоче, Вишневе, Чайка, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Бориспіль та інші населені пункти в радіусі +/- 30 км від Києва).

Під час монтажу досвідчені спеціалісти використовують виключно оригінальні комплектуючі, що дає можливість досягти максимальних показників надійності та ефективності встановлюваного обладнання. Компанія надає офіційну гарантію на монтаж системи зволоження повітря та іншої кліматичної техніки.

Для отримання більш детальної інформації щодо послуг, а також професійну допомогу у підборі обладнання системи зволоження повітря для квартири, дому, кафе чи будь-якого іншого комерційного або промислового приміщення телефонуйте за номером, вказаним на сайті компанії. Менеджер Ланет КЛІМАТ надасть фахову консультацію та узгодить зручний час для приїзду майстрів компанії для здійснення замірів та розрахунку вартості монтажних робіт.

Ціна монтажу системи зволоження повітря для кожного об’єкту розраховується індивідуально. Вартість формується з урахуванням специфіки проєкту, особливостей та розміру приміщення, кількості встановлюваного кліматичного обладнання тощо. Спеціалісти Ланет КЛІМАТ особисто оглядають об’єкт, аби врахувати усі нюанси, уникнути можливих помилок на етапі проєктування та монтажу та забезпечити гарантовано якісний результат.

Потрібна консультація? Зв’яжіться з нашим менеджером, і він допоможе вам з вибором

Системи зволоження повітря

Одним із найбільш важливих показників якості повітря є рівень відносної вологості у приміщенні. Оптимальним показником вологості повітря є вологість в межах 40-60%. Доведено, що в таких умовах людина почувається найбільш комфортно.

Достатня вологість повітря не лише покращить загальне самопочуття, але й допоможе уникнути таких проблем як сухість волосся та шкіри, біль у горлі, нежить, алергія тощо. Більше того, встановивши якісну систему зволоження повітря, ви зможете продовжити тривалість життя меблів та налагодити складні технологічні процеси на підприємстві.

Системи очищення та зволоження повітря необхідні як у побуті, так і у багатьох промислових сферах. Вони допомагають не лише створити безпечні та комфортні умови для перебування людей, але й оптимізувати процеси, продовжити життя продукції й налаштувати дійсно ефективне виробництво.

Систему очищення та зволоження повітря особливо важливо використовувати у таких приміщеннях:

 • квартири, приватні будинки, дачі, садиби;
 • освітні та навчально-виховні заклади;
 • офіси: правильний рівень зволоження повітря необхідно забезпечити як у офісах open-spaсe, так і у невеликих класичних приміщеннях з кількома кабінетами;
 • заклади громадського харчування та відпочинку;
 • спортивні зали, салони краси та оздоровчі центри;
 • медичні центри;
 • торгові центри, супермаркети та магазини;
 • технічні приміщення на зразок складу тощо.

Особливо актуальним питання встановлення системи зволоження повітря є у теплицях, у поліграфії, галереях та музеях, де зберігаються цінні дерев’яні експонати, документи, літературні пам’ятки тощо, а також на об’єктах деревообробної промисловості з метою запобігання пересихання деревини та деформації й псування уже готових меблів.

Обладнання для зволоження повітря

Для забезпечення комфортних кліматичних умов та правильного рівня відносної вологості у приміщенні, важливо вибрати оптимальний варіант обладнання системи зволоження повітря з урахуванням цілей, особливостей об’єкту, специфіки проєкту тощо.

Зволоження повітря можна здійснювати за допомогою декількох типів обладнання:

 • Стаціонарний зволожувач повітря. Він може змінити ситуацію лише у кімнаті, де безпосередньо знаходиться людина. Обладнання потребує ретельного догляду та використання виключно якісної води. Побутові пристрої такого типу є мобільними, досить компактними та простими у користуванні. Попри доволі невисоку ефективність пристрою купити цей тип обладнання прагне все більша кількість населення.
 • Місцевий паровий зволожувач повітря поза системою вентиляції. Такий тип обладнання використовують здебільшого у приміщеннях промислового призначення, в яких є необхідність зволоження лише певної зони. Паровий зволожувач є доволі небезпечним варіантом, адже пристрій працює за принципом електрочайника й генерує пар прямо у приміщенні, що передбачає загрозу отримання опіків.
 • Канальний зволожувач повітря (парогенератор, вмонтований у систему вентиляції). Цей тип обладнання є високоефективним способом контролю рівня вологості в приміщенні. Контроль здійснюється за допомогою датчиків, а розподіл вологи — через систему повітропроводів. Серед недоліків обладнання висока вартість та необхідність професійного проєктування й монтажу системи зволоження повітря. У ході проєктування важливо врахувати безліч нюансів, таких як температура повітря, швидкість подачі, довжина повітропроводів, кількість та специфіка поворотів тощо. Навіть найменша помилка здатна знизити ефективність роботи системи та призвести до більш серйозних проблем, серед яких руйнування меблів, псування ремонту та багато іншого.
 • Ентальпійний рекуператор. Цей пристрій вважається найбільш оптимальним варіантом, адже поєднує ефективність, невисоку вартість обладнання, просте обслуговування та невеликі витрати на електроенергію. Для забезпечення оптимального рівня вологості ентальпійний рекуператор використовує вологу, яка уже є всередині приміщення. Надмірна волога не відводиться назовні, а повторно використовуються з метою забезпечення комфортних кліматичних умов. Важливо: чим більш високий рівень надмірної вологи у приміщенні, тим вища ефективність роботи рекуператора.

Обирати оптимальний варіант обладнання системи зволоження повітря слід з урахуванням завдань, технічних харатктеристих, специфіки об’єкту та його масштабу, вимог до пристрою тощо.

Ціна системи зволоження повітря в Києві та області

Вартість системи обладнання може суттєво відрізнятися залежно від специфіки об’єкту та вибраного типу обладнання. Для підбору кліматичної техніки та розрахунку вартості вашого проєкту слід звернутися до професіоналів. Спеціалісти Ланет КЛІМАТ приїдуть на ваш об’єкт для особистого огляду та здійснення необхідних замірів, після чого складуть проєкт та нададуть рекомендації щодо оптимального обладнання з урахуванням особливостей приміщення та побажань замовника. Компанія об’єднує досвідчених спеціалістів, які забезпечать правильний мікроклімат та ефективну роботу системи очищення та зволоження як у приватному будинку чи великому офісі, так і на підприємствах різного рівня складності та масштабу.